רוש לוגו

אילה וייס

מתמודדת עם סרטן שד

אילה וייס, בעלת "דרך הגינון", גילתה שחלתה בסרטן השד לפני למעלה משנה. איילה מעידה על עצמה שגילוי המחלה הביא איתו עם כל הקושי גם הזמנה לתהליך עומק. מה שהחזיק אותה לאורך כל הטיפולים היא הגינה שלה שאפשרה לה במשך כמה שעות להיות עסוקה בגינון ולא בהתמודדות עם המחלה: "אני מגיעה לכאן בשש בבוקר ומשקיפה על כל הממלכה, ואחר כך עושה סיבוב מלכה. מאכילה את התרנגולות, אוספת ביצים, שותלת, זורעת ואוספת ואז בודקת – התפוחים מוכנים? מוכנים. הפטל מוכן? מוכן. וככה בעצם שרדתי את ארבעת החודשים של הכימו, וזה תהליך שיש בו הרבה קסם וגם איכות חיים. וזה לחיות, לחיות את החיים".

 

יש להדגיש כי בחירת הטיפול האפשרי הינה להחלטת המטפל הרושם את המרשם בהתייעצות עם המטופל. המידע נכון לאוקטובר 2022. למידע נוסף, יש לפנות לרופא המטפל. שירות לציבור. מוגש בחסות חברת רוש פרמצבטיקה (ישראל) בע"מ.

הטיפים של אילה וייס
לטפח שתילי ירקות בגינה או בעציץ

לזרוע, לעשב ולהשקות מחייב אותנו לדאוג לעוד משהו חוץ מאיתנו. ההתעסקות בגינה מרגיעה ומעסיקה את הגוף והנפש בפעילות ירוקה ומספקת. בנוסף, הציפייה לתוצרת טעימה מרחיבה את הלב.

רשת תמיכה

הקיפו את עצמכם ברשת תמיכה של חברים וחברות. גם כאלו שיודעים ועברו כבר את מה שאתם עוברים, שיהיו שם תמיד במרחק של שיחה או הודעה, כך תוכלו לאוורר את כל הדברים, גם הפעוטים ביותר.

שתפו!

עם גילוי המחלה שתפו כמה שיותר א/נשים, אל תשמרו את הידיעה הזו בפנים.

לצפייה בסרטון של
אילה וייס
<

ROCHE MUSIC

מוסיקה יכולה להרגיע אותנו, לעורר רגשות ולפעמים אפילו לעורר זיכרונות. היא משפרת את הזיכרון, את יכולת התקשורת והביטוי, ומסייעת לשיקום הגופני. מוסיקה יכולה להפחית מתחים, לשמח ולעורר תקווה ולתרום לתחושת אנרגיה חיובית. כך, למוזיקה היכולת להשפיע לטובה על איכות החיים.

אתם מוזמנים ליהנות כאן ממוסיקה לפי טעמכם.

רוש מושיטה בספוטיפיי

אתם מוזמנים ליהנות כאן ממוסיקה לפי טעמכם.

שירי תקווה
מצב רוח טוב
הרופאים ממליצים
מוזיקה עברית
מוזיקה לועזית
בודק...