רוש לוגו

אורית זיו

מחלימה מסרטן השד

אורית זיו, בת 59, אובחנה בסרטן שד אלים מסוג HER2. הגילוי בשלב כל כך מוקדם של המחלה הציל אותה. הרבה אופטימיות, תמיכה משפחתית, ובעיקר התעקשות ללמוד ולהכיר את המחלה, ולהיות שותפה מלאה בניהול הטיפול סייעו לה לנצח את המחלה. אורית החליטה להקדיש את חייה כדי לתמוך בחולות ומבריאות מסרטן שד. היא הקימה את עמותת ״לביאות ורודות ישראל״, שבה חברות מחלימות מסרטן שד. אורית מאמינה שאם נשים יבינו מה קורה במהלך המחלה הן יוכלו לשאול את השאלות הנכונות ולקחת חלק פעיל בניהול המחלה. אורית חולקת כמה מהדברים שהיא למדה מהשלב הראשון שבו גילתה שיש לה סרטן שד. מה לעשות כשאת מגלה שיש לך סרטן שד? איך לבחור את הרופא/ה שמתאימ/ה לך? איך אפשר להתכונן לפגישה הראשונה עם הרופא אחרי שאובחנת? 

בשיתוף onlife.

 

יש להדגיש כי בחירת הטיפול האפשרי הינה להחלטת הרופא המטפל הרושם את המרשם בהתייעצות עם המטופל. המידע נכון לאוקטובר 2020. למידע נוסף ,יש לפנות לרופא המטפל. שירות לציבור. מוגש בחסות חברת רוש פרמצבטיקה (ישראל) בע"מ.  

הטיפים של אורית זיו
לא להתעסק עם חרדות

מרגע ההבנה ועד הגילוי את צריכה לחפש מידע
ולקרוא על המחלה וההתמודדות
ולא להתעסק עם חרדות גדולות.

קרוב לבית

הביקורים אצל הרופא/ה הם תדירים,
הגעה למרכז רפואי קרוב לביתך יקל עליך משמעותית.

מצאי מישהי שהתמודדה

קבלי המלצות מנשים שעברו את המחלה,
מצאי מישהי שהתמודדה והיא כבר תדע איך לשוחח איתך.

לצפייה בסרטון של
אורית זיו
<

ROCHE MUSIC

מוסיקה יכולה להרגיע אותנו, לעורר רגשות ולפעמים אפילו לעורר זיכרונות. היא משפרת את הזיכרון, את יכולת התקשורת והביטוי, ומסייעת לשיקום הגופני. מוסיקה יכולה להפחית מתחים, לשמח ולעורר תקווה ולתרום לתחושת אנרגיה חיובית. כך, למוזיקה היכולת להשפיע לטובה על איכות החיים.

אתם מוזמנים ליהנות כאן ממוסיקה לפי טעמכם.

רוש מושיטה בספוטיפיי

אתם מוזמנים ליהנות כאן ממוסיקה לפי טעמכם.

שירי תקווה
מצב רוח טוב
הרופאים ממליצים
מוזיקה עברית
מוזיקה לועזית
בודק...