רוש לוגו

אוהד רגב

מתמודד עם המופיליה

אוהד בן 32 נשוי, סטונדט לרפואה וחוקר. את ההמופיליה גילו לאוהד כשהיה בן כמה חודשים. בילדותו, למחלה הייתה השפעה רבה על מהלך חייו בשל דימומים וכאבים שאילצו אותו להישאר בביתו. נקודת המפנה הייתה כשהצוות הרפואי עודד את אוהד לחזק את הגוף ולקיים שגרה של פעילות גופנית ולצאת לעצמאות. מאותה נקודה הוא המשיך לגדול ולפרוח לצד המחלה. למעשה, התנדב לצה"ל ואף הפך לקצין ההמופילי הראשון. אוהד מספר שכבר באותם ימים הייתה לו תחושת סיפוק גדולה מאוד מהיכולת לחיות חיים נורמליים ולהתגבר על מכשולים, גבוהים ככל שיהיו. תחושה זו איפשרה לו לחלום ללא מגבלות ולפרוץ את הדרך. את ההחלטה להיות רופא קיבל מתוך הרצון להיות עבור אחרים מה שהרופאים היו עבורו. כמטופל הוא יודע כמה התמיכה, העידוד וההכוונה חשובים למטופלים, ואת זה הוא רוצה להעביר הלאה.

 

יש להדגיש כי בחירת הטיפול האפשרי הינה להחלטת הרופא המטפל הרושם את המרשם בהתייעצות עם המטופל. המידע נכון לינואר 2022. למידע נוסף, יש לפנות לרופא המטפל. שירות לציבור. מוגש בחסות חברת רוש פרמצבטיקה (ישראל) בע"מ

הטיפים של אוהד רגב
מצאו את הדרך שלכם

מצאו את הדרך שלכם להתמודד עם המחלה,
אך חיו לצידה.

הלחמו על הרצונות שלכם

היעזרו בסביבה שלכם, ואל תקבלו 'לא' כתשובה,
הלחמו על הרצונות שלכם.

עשו את מה שעושה לכם טוב

עשו את מה שעושה לכם טוב, מה שאתם רוצים
ומאמינים בו ללא כל קשר למגבלות המחלה.

לצפייה בסרטון של
אוהד רגב
<

ROCHE MUSIC

מוסיקה יכולה להרגיע אותנו, לעורר רגשות ולפעמים אפילו לעורר זיכרונות. היא משפרת את הזיכרון, את יכולת התקשורת והביטוי, ומסייעת לשיקום הגופני. מוסיקה יכולה להפחית מתחים, לשמח ולעורר תקווה ולתרום לתחושת אנרגיה חיובית. כך, למוזיקה היכולת להשפיע לטובה על איכות החיים.

אתם מוזמנים ליהנות כאן ממוסיקה לפי טעמכם.

רוש מושיטה בספוטיפיי

אתם מוזמנים ליהנות כאן ממוסיקה לפי טעמכם.

שירי תקווה
מצב רוח טוב
הרופאים ממליצים
מוזיקה עברית
מוזיקה לועזית
בודק...