רוש לוגו

מטופלים מספרים

החיים עם מחלה קשה, כרונית או מגבילה עשויים להיות מאתגרים, אבל חשוב לזכור שאתם לא לבד. יש עוד אנשים שאולי עוברים חוויות דומות למה שאתם עוברים.
הסיפור של אנשים החיים עם מצב רפואי דומה יכול לספק השראה לדרכי התמודדות עם המחלה. דרך סיפורי מטופלים אנחנו יכולים לפעמים להבין את עצמנו טוב יותר, ללמוד על התסמינים שאנחנו חווים ואפילו להתחבר לתחושות שאנחנו מזדהים איתן. בסרטונים שכאן תוכלו לשמוע על המסע שאנשים עברו עם המחלה שלהם.

החיים עם מחלה קשה, כרונית או מגבילה עשויים להיות מאתגרים. אבל חשוב לזכור שאתם לא לבד – יש עוד אנשים שאולי עוברים חוויות דומות למה שאתם עוברים. הסיפור של אנשים החיים עם מצב רפואי דומה יכול לספק השראה לדרכי התמודדות עם המחלה. דרך סיפורי מטופלים אנחנו יכולים לפעמים להבין את עצמינו טוב יותר, ללמוד על התסמינים שאנחנו חווים ואפילו להתחבר לתחושות שאנחנו מזדהים איתן. בסרטונים שכאן תוכלו לשמוע על המסע שאנשים עברו עם המחלה שלהם.
דוד פאול מוריס
דוד פאול מוריס
מתמודד עם AMD
אילה וייס
אילה וייס
מתמודדת עם סרטן שד
אורי חרמוני שניצר
אורי חרמוני שניצר
מתמודדת עם סרטן שד
רחל מורן
רחל מורן
מתמודדת עם סרטן שד
אורית זיו
אורית זיו
מחלימה מסרטן השד
גיא תבורי
גיא תבורי
מחלים מסרטן הלימפומה
אוהד רגב
אוהד רגב
מתמודד עם המופיליה

ROCHE MUSIC

מוסיקה יכולה להרגיע אותנו, לעורר רגשות ולפעמים אפילו לעורר זיכרונות. היא משפרת את הזיכרון, את יכולת התקשורת והביטוי, ומסייעת לשיקום הגופני. מוסיקה יכולה להפחית מתחים, לשמח ולעורר תקווה ולתרום לתחושת אנרגיה חיובית. כך, למוזיקה היכולת להשפיע לטובה על איכות החיים.

אתם מוזמנים ליהנות כאן ממוסיקה לפי טעמכם.

רוש מושיטה בספוטיפיי

אתם מוזמנים ליהנות כאן ממוסיקה לפי טעמכם.

שירי תקווה
מצב רוח טוב
הרופאים ממליצים
מוזיקה עברית
מוזיקה לועזית
בודק...